محصولات صنایع فلزی

دربهای‌ فرفورژه‌ سی‌ ان‌ سی‌‌

دربهای‌ فرفورژه‌ سی‌ ان‌ سی‌‌
دربهای فرفورژه سی ان سی

دربهای‌ فرفورژه‌ سی‌ ان‌ سی‌‌

امروزه دنیای مدرن بیش از هر چیزی به فکر تکامل است  . تکاملی که گاهی حتی زودتر از فرهنگ سازی های لازم صورت میگیرد . این سیر تکامل از  خلقت بشر تا کنون در ذات طبیعت انسان ها وجود داشته و نمیتوان این قدرت را از آنها گرفت . ما مردم همیشه یک محصول ، خوراکی ، محیط کاری ، اماکن عمومی و….. هر آنچه که ساخته دست بشر باشد را متنوع میخواهیم . در خصوص دربهای‌ فرفورژه‌ سی‌ ان‌ سی‌‌ نیز باید گفت که این طرح ها از همان کنده کاریهای دست خودمان ریشه گرفته است که با ابزارهای مختلف در گذشته به حکاکی میپرداختیم  .  اما اینکه با چه دستگاه ها و ابزارآلاتی انواع دربهای‌ فرفورژه‌ سی‌ ان‌ سی‌‌ تولید و روانه بازار میشود را باید با هم مرور کنیم . همراه صنایع فلزی گلنرده سعید باشید با بهترین های درب سی ان سی فلزی

تولید درب های فرفورژه با گلنرده سعید

دربهای فرفورژه سی ان سی

ماشین کاری درب های سی ان سی

تکنولوژی ماشین کاری cnc  ( که در برگه های مختلف به کلیاتی از مختصان فنی ماشینکاری های فلرز سی ان سی خواهیم پرداخت ) آنقدر این در این دو دهه پیشرفت کرده که امروزه در کشورهای پیشرفته این ماشین ها با فرز های 12 محور نیز در صنعت پیشرفته ترین نوع ماشین کاری را ارائه میکنند . دستگاه های فرز cnc  رایج در ایران 3 محور هستند که با آنها میتوان در محورها z  ، x  و  y انواع دربها و حفاظ آکاردئونی و…. را ماشین کاری کرد . برنامه گیریهای لازم نیز در قالب جی کد استخراج شده و به دستگاه سی ان سی داده میشود  .  بیش از 1000 نوع طرح دربهای سی ان سی برای تولید وجود دارد که بنا به سلیقه مشتری انتخاب میشود

انواع کنترلرهای فرز cnc

  • FANUC CONTRO , MAZATROL CONTROL , MITSUBISHI , YASNAC CONTROL ساخت ژاپن
  • GSK CONTROL  ساخت چین
  • FAGOR CONTROL  ساخت ایتالیا
  • PHILIPSE CONTROL , MAHO CONTROL , Walter CONTROL , HECKERT CONTROL ساخت آلمان

تولید حفاظ آکاردئونی با گلنرده سعید

دربهای‌ فرفورژه‌ سی‌ ان‌ سی‌‌

انواع درب های فرفورژه سی ان سی

در خصوص مدل و طرح این دسته از محصولات برخی تولیدیها محصولات پر فروش و خاص خود را دارند اما بدین گونه نیست که طرح آن خط تولید خاصی داشته باشد . همان گونه که گفتیم میتوانید بیش از 1000 طرح را روی ورقهایی که قرار است جهت تولید درب های فرفورژه سی ان سی استفاده شود انتخاب و سفارش دهید .

ویژگیهای یک درب فرفورژه سی ان سی با کیفیت

ورق استفاده شده باید ضخامت لازم را نسبت به سایز درب داشته باشد

کیفیت جوشکاری و نوع جوش دربهای فرفورژه سی ان سی بایستی جوش co2  باشد

پوشش رنگ درب سی ان سی فلزی حتما رنگ کوره ای بوده و زیرکاری رنگ درب عالی باشد

کیفیت ماشین کاری مخصوصا در دیواره ها عالی باشد که عاری از هر گونه بریدگی و پلیسه باشد

از فولاد کربن متوسط استفاده شده که در صورت خمکاری شکسته نشود

از تولید تا مونتاژ دربهای فرفورژه سی ان سی

کلیپ زیر روند تولید درب سی ان سی فلزی فرفورژه را طی میکند ( به زودی )

درب نفررو سی ان سی

بیشترین دربهای سی ان سی برای دربهای ورودی نفررو هستند چرا که این دربها به صورت تیراژ ماشین کاری میشوند  و تولید آنها ساده تر میباشد . از این رو ما شما را به دیدن انواع درب سی ان سی فرفورژه نفررو دعوت میکنیم . کلیه دربهای تولید شده گلنرده سعید در وبسایت روزانه درج خواهد شد . گالری فوق و تصویر روبرو نمونه کارهای گلنرده سعید را در تولید درب سی ان سی فورژ نشان میدهند  . دربهایی با کاربردهای امنیتی و مورد استفاده در کلیه محیط های :

  • کاربرد در ورودی اماکن دیدنی گالری ها ، نمایشگاه ها ، گلخانه ها و…
  • در ورودی کافی شاپ ها و کافه رستوران ها نیز دربهای سی ان سی استفاده میشود
  • کاربرد روی درب سفارتخانه ها و اماکن دولتی متناسب با طرح های مختص کشورهای مختلف

دربهای سی ان سی فرفورژه نفررو تماما از ورق فولادی s37 و st52 بوده و پروفیل قوطی ها و گلنرده های بکار رفته در آن آهن فرفورژه و چدن میباشند . لولا های بکار رفته لولا پارچه  ای و جوشکاری درب نیز جوشکاری co2 میباشد . در نهایت پوشش نهایی درب را پوشش رنگ کوره ای میپوشاند  .

درب سی ان سی پارکینگ

ماشین های سی ان سی فرز امروزه تا 8 محور نیز در داخل کشور پیدا میشوند . این فرز سی ان سی ها اکنون با بالا رفتن سرعت اسپیندل دقت بالاتری در ماشین کاری داشته و با دقت عمل د ماشین کاری تلرانس پایین ترین را رقم میزنند  . از این رو کیفیت ماشین کاری بسیار بالا میرود و میتوان انواع طرح های مورد نظر را روی ورق های آهنی و فولادی پیاده کرد . برش ورق ها تا 5 میلیمتر ضخامت مخصوص دربهای ورودی و درب پارکینگ انجام میشود . تولید دربهای سی ان سی پارکینگ توسط گلنرده سعید با بهترین قیمت ها ارائه میشود . میتوانید انواع دربهای زیر را به گلنرده سعید بسپاید   و حد اقل قیمت را بپردازید :

درب سی ان سی پارکینگ ها

درب سی ان سی باغ و ویلاهای شخصی

درب سی ان سی فرفورژه مخصوص اماکن نظامی امنیتی

امتیاز شما
چند ستاره متعلق به ماست ؟
[Total: 0 Average: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *