محصولات صنایع فلزی

تولید پنجره و حفاظ پنجره

حفاظ پنجره
حفاظ پنجره

تولید پنجره و حفاظ پنجره

بهترین طرح های پنجره فلزی فرفورژه را از گلنرده سعید بخواهید . انواع طرح های پنجره های گلنرده ای در این تولیدی موجود میباشد . کلیه طرح های شما عزیازن نیز تولید خواهد شد . همچنین در نظر داشته باشیم که هر پنجره ای نیاز به حفاظ دارد تا از ورود انواع موجودات مزاحم و سارقین جلوگیری کند . اما آیا تنها ما باید به فکر یک حفاظی باشیم که از نظر استحکام مقاوم باشد ؟!!! تولیدی گلنرده سعید اینجاست تا شما را با بهترین و زیباترین حفاظ نرده آهنی برای پنجره آشنا کند . یکی از مهمترین خدمات گلنرده سعید تولید حفاظ پنجره با گلنرده های فرفورژه در طرح های مختلف است .  اگر شما نیز میخواهید با انواع حفاظ پنجره های آهنی آشنا شوید  همراه ما باشید .

نمونه کارهای حفاظ شاخ گوزنی

انواع حفاظ پنجره

از نظر متریال میتوانیم حفاظ پنجره ها را به 3 دسته تقسیم کنیم

 • حفاظ های چوبی ، حفاظ های آهنی و upvc  و آلومینیومی

از نظر طرح ها میتوانیم حفاظ نرده آهنی  را به بیش از 1000 طرح تقسیم کنیم که در گروه های زیر قرار دارند

 • حفاظ پنجره ریلی
 • حفاظ های آکاردئونی و فرفورژه
 • حفاظ های سی ان سی شده
 • حفاظ  های اتوماتیک
 • حفاظ های پروفیلی و جاگلدانی
 • حفاظهای تور آلومینیومی یا فنسی

انواع کوره های ذوب آهن را بشناسید

حفاظ آکاردئونی و فرفورژه در تمامی طرح های زیر مرتبط با این دسته ها را میتوانید از گلنرده سعید تهیه کنید . جهت سفارش هر نوع حفاظ پنجره فرفورژه با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان سفارش شما را با پوشش رنگ کوره ای آماده کنیم

پنجره آهنی ساده

از مهم ترین عناصر در ساختمان درب و پنجره ها می باشند زیرا راه های ورودی به خانه محسوب می شوند و نقطه ای حساس و یکی از ملزومات ایمنی به حساب می آیند کیفیت متریالی در این کالا باید به حد مطلوب باشد تا ایمنی منزل و محل سکونت در سطح بالایی قرار گیرد یکی از این متریال های با کیفیت پنجره آهنی ساده است که می تواند جزئیات و ویژگی های یک پنجره خوب را داشته باشد اما آیا همه پنجره های آهنی با کیفیت هستند ؟  بهترین تولید کننده نرده یا حفاظ تهران کجاست ؟ خرید پنجره آهنی چه میزان هزینه می برد ؟ اگر چنین سوال هایی در ذهن مرور می شود پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید .

 • انواع پنجره و حفاظ آهنی
 • قیمت پنجره آهنی ساده چقدر است ؟

انواع پنجره و حفاظ آهنی

حفاظ پنجره آهنی ساده

یکی از پر فروش ترین حفاظ های پنجره ساده و شیک که به دلیل کیفیت بالا و همچنین مقرون به صرفه بودن حفاظ پنجره آهنی ساده می باشد دلیل قیمت مناسب بودن آن بی کیفیتی نیست بلکه نداشتن طرح های پیچیده است حفاظ های پنجره ساده تهیه شده از 20*20 یا 20*30 که به صورت عمودی و افقی روی هم قرار گرفته همچنین پوشش رنگی آن نیز رنگ کوره ای نقره ای است که این محصول را در برابر شرایط جوی و زنگ زدگی تا سالها حفظ می نماید .

حفاظ پنجره متحرک

مدل دیگر از حفاظ های آهنی نیز نوع نوع آکاردئونی و یا ریلی است از ویژگی های این نوع این است که هر موقع بخواهیم می توان آن را باز و بسته نمود .

پنجره آهنی فرفروژه

یکی از زیبا ترین حفاظ های پنجره نوع فرفروژه می باشد این نوع را می توان به صورت پنجره آهنی ساده و یا طرح دار سفارش داد پنجره های فرفروژه  طرح دار از طرح های متنوع ی برخوردار هستند اگر در کنار کیفیت به دنبال زیبایی نمای ساختمان هستید و قصد دارید تا چهره ساختمانتان را از این رو به آن رو کنید پنجره آهنی فرفروژه انتخابی مناسب است .

حفاظ پنجره مدرن

استفاده از حفاظ پنجره مدرن علاوه بر زیبایی نمایی چشمگیر و منحصربه فرد به منزل شما می بخشد اگر علاوه بر کیفیت زیبایی نیز مد نظر شما می باشد از حفاظ های پنجره مدرن استفاده نمایید این حفاظ ها در انواع طرح ها و مدل های بسیار و انبوهی ساخته می شوند و این امکان را به شما می دهند که طرح های تکراری که در همه جا مشاهده می کنید دیگر برای شما تکرار نشود .

قیمت پنجره آهنی چقدر است ؟

یکی از مقرون به صرفه ترین نرده ها که از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند پنجره آهنی ساده می باشد که با وجود طرح های جدید نوع ساده  هنوز هم طرفداران زیادی دارند  در صورت دلخواه برای زیبایی منزل می توان نوع طرح دار این نرده ها را انتخاب نمود که قیمت طرح دار کمی بالاتر از نرده های ساده می باشد اما چرا نرده آهنی ؟ این نرده ها در مقابل متریال چوب , آلومینیوم از کیفیت بالایی برخوردارند همچنین از لحاظ هزینه نیز قیمتی کمتر از استیل دارند قیمت پنجره آهنی براساس کیفیت , طرح و وزن تعیین می شود هر کدام از نرده ها دارای ویژگی هایی هستند  نرده های تولید شده در مجموعه ما با بهترین یکی از بهترین تولید کننده حفاظ پنجره آهنی با کیفیت و مناسب ترین قیمت را دارا می باشند برای اطلاع از قیمت ها با ما تماس بگیرید .

انواع حفاظ پنجره ها را بشناسیم

نرده گل دار

طرح های ساده همیشه برای مشتریان قابل قبول نیستند  ما دوست داریم که پنجره منزل یا محیط کاری ما از زیبایی خاصی برخوردار باشد نه اینکه تنها استحکام داشته باشد و به همین دلیل از گلهای فلزی رنگکاری شده متوع در نرده های حفاظ پنجره استفاده میشود و این مدل ها را نرده گل دار مینامند

 • حفاظ های گلداری میتوانند هم از گلهای تزیینی و هم از نقش های معنادار تولید شود
 • این حفاظ ها بیشتر نمای پنجره را از نمای بیرونی زیبا میکند
 • قیمت حفاظ  نرده آهنی گلدار نیز بسته به تعداد و وزن پنجره محاسبه میشود

حفاظ پنجره جاگلدانی

طبیعتا در هر خانه ای استفاده از گلدان ها موجب شادابی بیشتر و نمای زیباتر منزل میشود  اگر سفری به استان های شمالی داشته باشید میبینید که چگونه از بارش باران استفاده بهینه میکنند و حفاظ نرده آهنی ها را چگونه به جاگلدانی ها مجهز کرده اند   .این  تنوع و نوآوری که میتواند زیبایی پنجره ها را دو چندان کند اکنون در بسیاری از منازل گسترش یافته است

 • جاگلدانی های حفاظ پنجره  متناسب با سایز گلدان تولید میشوند
 • از دو یا 3 حلقه معمولا در هر پنجره بکار میرود
 • جنس این نرده ها نیز میتواند هم فرفورژه یا هر متریال دیگری باشد
 • اما اغلب از آلومینیوم در این مورد استفاده نمیشود

حفاظ پنجره ریلی یا کشویی

خب همیشه که زیبایی پنجره ها نمیتواند تنها معیار ما باشد . گاهی زیبایی یک محصول باید با کاربرد آسانتر کاربران را شیفته خود کند . در خصوص جفاظ پنچره ریلی نیز همین مصداق بارزی است تا کاربران علاقه کند شوند از آن استفاده کنند  . ویژگیهای یک حفاظ ریلی میتواند شامل موارد زیر باشد :

 • قابلیت کنار زدن حفاظ پنجره برای داشتن دید بیشتر
 • سهولت در باز و بسته کردن حفاظ های نرده ای
 • زیبایی و شیک بودن آنها از نمای داخل و بیرون
 • داشتن مانور بیشتر برای ساکنین در استفاده از پنجره ها

درباره حفاظهای ریلی بیشتر بدانید

حفاظ نرده ای فرفورژه

که البته بسیاری از حفاظ نرده آهنی ها فرفورژه میباشند اما منظور ما اینجا استفاده از گلنرده ها در تولید حفاظ ها میباشد . گلنرده های فرفورژه با توجه به قابلیت هایی که در زیر به آن اشاره شده اند میتوانند نه تنها در پنجره ها بلکه در کلیه درب های ورودی نفر رو و ماشین رو ، کاربردهایی جهت حفاش شاخ گوزنی و کلی کاربرد دیگر محبوب باشند

 • قابلیت فرم دهی بی نظیر
 • مقاومت عالی در برابر هر گوه فشار و ضربه
 • جوش پذیری بسیار مناسب و تضمینی برای جلوگیری از هر گونه نفوذ
 • تولید آسان آنها با انواع کوره ها الکتریکی و شیوه های سنتی

حفاظ پنچره پروفیلی

پروفیل ، قوطی یا همان چهارپهلو لوله های مربعی شکلی هستند که از دو روش مانیمان و درزدا تولید میشوند . این پروفیل های آهنی میتوانند نه تنها در تولید حفاظ ها بلکه در دهها کاربرد اصلی و قابل ذکر کارخانجات ، شرکت ها و مصارف شهری انتقال خطوط کاربرد بسیار بالایی داشته باشند .

نمونه کارهای حفاظ آکاردئونی نصب شده

پنجره فرفروژه طرح دار

از اصلی ترین کاربردهای حفاظ های پنجره ایجاد امنیت و جلوگیری از افراد بیگانه به منزل همچنین جلوگیری از سقوط افراد و اشیاء می باشد متریال و مواد به کاررفته در تهیه حفاظ ها بسیار مهم است که جنسی با کیفیت باشد تا امنیت ساختمان را تامین کرده و در قبال پولی که هزینه می شود تا مدت ها و سالها بتواند کیفیت و زیبایی خود را حفظ نماید برای ایجاد این عوامل بودجه افراد تعیین کننده کیفیت متریال می باشد در انتخاب نرده و حفاظ همه افراد به دنبال کیفیت بالا و قیمتی مناسب هستند اما یکی دیگر از ملاک ها زیبایی بخشیدن به نمای ساختمان می باشد در مقاله پنجره آهنی ساده به انواع حفاظ های پنجره اشاره نمودیم که یکی از آنها پنجره فرفروژه بود و اشاره مختصری به آن داشتیم در ادامه به پنجره فرفروژه طرح دار می پردازیم .

 • مزایای استفاده از پنجره های فرفروژه طرح دار
 • برای پنجره فرفروژه طرح دار چقدر هزینه کنم ؟
 • سفارش و خرید پنجره های فرفروژه طرح دار
 • انواع حفاظ های پنجره

مزایای استفاده از پنجره های فرفروژه طرح دار

به دلیل ترکیب چدن و آهن در متریال فرفروژه این محصول خاصیت انعطاف پذیری خوبی پیدا می کند و می توان انواع طرح های ظریف و پیچیده را در این کالا ایجاد نمود اگر به دنبال تغییر در دکوراسیون نمای ساختمان هستید و می خواهید ساختمان شما از بیرون دید بهتر و نمای چشمگیرتری داشته باشد از طرفی هم محصول نصب شده تا سالها بتواند زیبایی خود را حفظ کند همچنین امنیت ساختمانتان را تضمین کند پیشنهاد می کنیم از پنجره فرفروژه طرحدار استفاده نمایید یکی دیگر ازمزایای استفاده از این نوع حفاظ ها قیمت مناسب بودن آن نسبت به متریال استیل می باشد همچنین برای نصب و اجرا حفاظ های فرفروژه وقت گیر نبوده و به آسانی نصب می شود سنگ و نمای ساختمان شما با هر نوع رنگی که باشد می توان حفاظ های پنجره فرفروژه را با رنگ آن مطابقت داد و هماهنگ نمود .

برای پنجره های فرفروژه طرحدار چقدر هزینه کنم ؟

پنجره  فرفروژه طرح دار از لحاظ قیمت بسیار با یکدیگر متفاوت هستند در پنجره های فرفروژه قیمت هر متر با توجه به طرح ساده و یا پیچیده محاسبه می شوند همچنین قیمت حفاظ ها بر اساس طول و عرض چهارچوب پنجره صورت می گیرد از طرفی نیز کیفیت و میزان سبکی و سنگینی حفاظ ها در تعرفه و خرید بی تاثیر نیست و هر چه نرده ها سنگین تر باشند با کیفیت تر بوده و هزینه بیشتری نیز شامل می شوند .

سفارش و خرید پنجره های فرفروژه طرح دار

در بین انواع حفاظ های پنجره نوع فرفروژه به دلیل طرح های منحصر به فرد خود و نقوش مختلف از محبوبیت بالایی برخوردار هستند امروزه در اکثر ساختمان ها این قطعات را در سازه های مختلف درب و پنجره , نرده بالکن و تراهس یا راه پله می توان مشاهده نمود در این مجموعه طراحی و تولید حفاظ پنجره آهنی ساده , طرح دار و شیک , حفاظ های پنجره دو جداره , مدرن و متحرک توسط کادری حرفه ای جوشکاری انجام می پذیرد هر چه طرح ساده تر باشد هزینه کمتری می برد .

انواع حفاظ های پنجره

 • حفاظ های پنجره متحرک
 • حفاظ های پنجره آهنی ساده
 • حفاظ های پنجره دو جداره
 • حفاظ های پنجره طرح دار فرفروژه
 • حفاظ های پنجره مدرن

پنجره های تمام قد

پنجره ها جزء مهمی در هر خانه محسوب می شوند وجود پنجره باعث انتشار نور و تهویه هواشده همچنین طرح صورت گرفته در آنها تاثیر بسزایی در نمای داخلی و بیرونی منزل دارد امروزه مدل پنجره های ساختمان در طرح های شیک و به روز ساخته می شود با توجه به نمای ساختمان می توان از این سازه ها در انواع طرح های کلاسیک و مدرن استفاده نمود از جمله این محصولات پنجره های تمام قد  هستند که در انتشار نور تاثیر فوق العاده ای داشته به خصوص اگر محیط بیرونی منظره ای بسیار زیبا مانند جنگل , دریا و….داشته باشد .

 • بهترین پنجره برای خانه های بزرگ
 • پنجره های تمام قد مناسب چه سبک ساختمانی است ؟
 • پنجره های تمام شیشه ای بالکن
 • مدل پنجره مناسب ویلا
 • تاثیر قاب پنجره در نمای ساختمان

بهترین پنجره برای خانه های بزرگ

اگر صاحب منازل بزرگ هستید یا ویلایی در کنار جنگل و یا دریا دارید بهترین انتخاب می تواند پنجره های تمام قد  برای بهره بردن از طبیعت و زیبایی محیط زندگی دیگر نیاز به عکس و پوستر طبیعت برای زیباتر و دلباز نشان دادن محیط نخواهید بود زیرا طبیعت زیبا و دل انگیز در دستان و چیش روی شماست و این قاب عکس طبیعی پوستری بزرگ و همیشگی می باشد شرکت های تولید کننده این نوع پنجره ها قادر هستند که این نوع پنجره ها را در ابعاد مورد نظر تهیه نمایند .

پنجره های تمام قد مناسب چه سبک ساختمانی است ؟

در انتخاب نوع پنجره باید به سبک ساختمان و محلی که پنجره قرار است در آنجا اجرا شود باید زیرا هر محلی پنجره متناسب به خود را می طلبد از طرفی نیز انتخاب مدل پنجره تاثیر بسزایی در طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن , آشپزخانه و دیگر اتاق ها خواهد داشت در ساختمان های با طرح کلاسیک از پنجره های منحنی و سلطنتی پر نقش و نگار استفاده می شود برای ساختمان هایی با سبک معماری مدرن استفاده از پنجره های تمام قد  انتخابی مناسب می باشد .

پنجره های تمام شیشه ای بالکن

چرا برای تراس یا بالکن از پنجره استفاده کنیم ؟ دلیل این امر این است که داشتن یک بالکن شیشه ای جلوی دید را نمی گیرد همچنین به عنوان پوششی کامل در برابر موارد آزاد دهنده مانند آلودگی هوا و آلودگی صوتی و ورود حشرات به بالکن عمل می نماید همچنین عایقی مناسب برای اتلاف انرژی به خصوص در فصل سرد محسوب می شود این نوع پنجره ها در انواع پنجره های بدون قاب , پنجره های تراس ریلی , تراس پنجره ای و تراس تاشو ساخته می شوند شرکت ما با استفاده از متخصصین مجرب از بهترین یراق آلات شیشه و پروفیل در اجرای پنجره های بالکن استفاده می نماید .

مدل پنجره مناسب ویلا

یکی دیگر از استفاده های پنجره های تمام قد شیشه ای به کاربردن آنها در ساختار پنجره های ویلا می باشد تا زیبایی محیط بیرونی را در منزل به ارمغان آورد و هر ساعت از شبانه روز بتوان با نظاره کردن طبیعت بیرون از مشغله های فکر دور شد شیشه های استفاده شده درون قابل پنجره از شیشه های مات و یا شفاف  در انواع شیشه رفلکس , شیشه ساده , شیشه دو یا چند جداره می باشد قاب استفاده شده در این نوع نیز از جنس چوب , آلومینیوم , فایبر گلاس , فلز و….می باشد که با توجه به معماری و نوع ساختار ساختمان استفاده می شود .

تاثیر قاب پنجره در نمای ساختمان

یکی از مهم ترین اجزای ساختمان قاب پنجره می باشد که نقش مهمی در زیبایی نمای داخلی و خارجی ساختمان دارد در پنجره های دو جداره از چارچوبی فلزی یا فریم انتظار استفاده می شود که به عنوان قاب در زیر پنجره یا داخل دیوار قرار میگیرد بهتر است قبل از نصب آن را رنگ امیزی کنیم که دچار فرسایش نشود هنگام نصب نیز باید بدون خمیدگی و هم تراز نصب شود تا در عایق بودن آن تاثیر منفی نگذارد از دیگز قاب های استفاده شده قاب چوبی , قاب آلومینیومی , قاب یو پی وی سی , قاب کامپوزیت هستند که انتخاب هر ویژگی ها و مزایایی  داشته و با توجه به نوع معماری ساختمان استفاده می شوند .

امتیاز شما
چند ستاره متعلق به ماست ؟
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *